ALİ ŞEKER'DEN 3 YILDA 8 KURAN KURSU

TEKMAN'A 4 YENİ KURS DAHA
03 Temmuz 2013 Çarşamba , 04:09
0 Yorum

Akşeker Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şeker, 3 yılda 8 Kuran kursu yaptırdı. Geçtiğimiz yıl 4 kuran kursunu hizmete açan Şeker, bu yılda 4 kuran kursu daha yaptırarak kurs sayısını 8e çıkarttı.

Merkezi Konya’da bulunan, yurt içi ve yurt dışında 7 şirketi ile; et, bağırsak ve yağ sektöründe hizmet veren Akşeker Grup, yaptığı yardımları ile adından söz ettiriyor.
Bundan 3 yıl önce Erzurum’un Tekman ilçesinin 4 köyüne kuran kursu yaptıran Akşeker Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şeker, şimdi de aynı ilçenin Katranlı, Mescitli, Güzeldere ve Karlıca köylerine 4 yeni kuran kursu daha yaptırdı.
Bu kursların toplu açılış törenine Sağlık eski Bakanı Recep Akdağ, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak , başta olmak üzere çok sayıda protokol ve vatandaşlar katıldı.
Törende konuşan Sağlık eski bakanı Akdağ ile Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Akşeker Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şeker’e teşekkür ederken, kendisinin diğer işadamlarına da örnek olduğunu vurguladı.
Şirketlerinin sosyal sorumluluk ilkelerine büyük önem verdiğini ve bunu da imkanlarının ölçüsünde uyguladıklarını söyleyen İşadamı Ali Şeker, bu tür yardımların kendilerine manevi bir huzur verdiğini kaydederken “Veren el alan elden üstündür” şeklinde konuştu.
Daha önceki yıl açtıkları Kuran Kurslarında yetişen 12 bayan hafıza çeşitli hediyelerde veren Ali Şeker, Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Tekman Kaymakamı Ahmet Adanur ile Tekman Müftüsü Necati Işık’a da özel olarak yaptırılan Mevlana’nın özdeyişlerinin yer aldığı tabloları takdim etti.
KONAJANS
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fotoğraflar: KONAJANS/Tekman-Erzurum


Kaynak:
SON HABERLER
YAZARLAR